hotele, hotele biznesowe, spa, noclegi

Centrum Green Hill | Wisła

O Centrum Green Hill


W Wiśle, mieście położonym w Beskidzie Śląskim znajduje się Centrum Green Hill. Zarówno sam obiekt jak i jego otoczenie zachęcają do przyjazdu w te strony. Wisła Dziechcinka oddalona jest od centrum miasta o 2 km – co sprawia, że można tu wypoczywać w ciszy i delektować się pięknymi widokami – to idealne miejsce zarówno na wakacje rodzinne, weekendowe pobyty jaki i konferencje.

Centrum Green Hill oddaje do dyspozycji Gości 23 komfortowo urządzone pokoje – typu standard i de lux. Wszystkie pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażone w TV oraz Internet bezprzewodowy.

Na terenie Centrum Green Hill znajduje się kryta wiata grillowa oraz palenisko. Huczne biesiady, wspólne grillowanie czy kameralne ogniska z kapelą góralską to niejedyne atrakcje jakie Państwu oferujemy.

W „leniwe popołudnia” zapraszamy do letniego ogródka na tarasie. Przy mrożonej kawie, pucharku lodów, otuleni górskim klimatem zaznają Państwo prawdziwego relaksu i wyciszenia.

Centrum Green Hill to doskonałe miejsce dla wszystkich, którym marzy się relaks i wypoczynek w luksusowych warunkach. Obsługa zadba o to, by żadnemu z Gości niczego nie zabrakło. Troski i zmartwienia nie mają tutaj wstępu, warto więc przyjechać, by oderwać się od nich i poczuć wyjątkowy nastrój. Hotel gwarantuje miłą, profesjonalną obsługę oraz wygodę i domową atmosferę. Recepcja Green Hill służy Państwu pomocą 24h/dobę.

Pakiety

Majówka 2014

Mama i ja w SPA

Marzenie Eurydyki

Relaks Afrodyty

Weekend na Zielonym Wzgórzu

Wielkanoc 2014

W malinowym chruśniaku

W zwierciadle sukcesu

Z dłońmi tak splecionymi

Zryw młodości

 

Dane Kontaktowe

Formularz kontaktowyRezerwacja
 
 

 
  

Centrum Business & SPA Green Hill 
43-460 WISŁA, ul. Dziechcinka 7

Recepcja/ Rezerwacja Indywidualna
tel./fax +48 33 855 27 57
mob. 510 122 078

Drukuj