hotele, hotele biznesowe, spa, noclegi

Copernicus Toruń Hotel

O Copernicus Toruń Hotel

Do dyspozycji Gości hotel oddaje 149 pokoi o podwyższonym standardzie. W pokojach znajdują się łóżka w rozmiarze king size, które zapewnią komfortowy wypoczynek. Pokoje są bardzo przestronne i większość z nich posiada balkony, dzięki czemu Goście zyskują niezbędną swobodę.

Obiekt dysponuje rozbudowaną strefą wellness. Goszcząc w hotelu mają Państwo możliwość skorzystania z kompleksu basenów (basen wewnętrzny i zewnętrzny), strefy saun (sucha, mokra, infrared) oraz jacuzzi. Strefa aqua Copernicus Toruń Hotel pozwalają na niezwykły relaks i odprężenie. Basen zewnętrzny zlokalizowany jest po południowej stronie hotelu (i świata), dzięki czemu jest świetnie usytuowany względem słońca przez cały rok.

Miłośnicy aktywności sportowych będą mile zaskoczeni bogato wyposażoną siłownią, kortami tenisowymi oraz kręgielnią. Copernicus Toruń Hotel położony jest także obok jednej z najpiękniejszych ścieżek rowerowych (i biegowych) w Toruniu – przy wiślanym bulwarze. Rezydując w obiekcie będą Państwo mogli rozpocząć swój dzień od joggingu nad samym brzegiem Wisły. W hotelu mogą Państwo także wypożyczyć rowery.

Warto zauważyć, że chociaż obiekt znajduje się w samym sercu miasta, dysponuje także rozległym terenem zielonym. Na terenie przynależącym do Copernicus Toruń Hotel znajdą Państwo wiele miejsc dających możliwość relaksu, nie tylko fizycznego ale i psychicznego (altanka ze ścianą wodą ukryta wśród drzew, siedziska podwieszane na rozłożystych gałęziach wierzb czy chociażby przepiękny taras przy hotelowej restauracji).

Na uwagę zasługuje także wspomniane Blue Moon Wellness & SPA. 14 gabinetów zabiegowych zaprojektowano z myślą o najwyższym poziomie komfortu i wypoczynku. Wykwalifikowani terapeuci zaproponują odpowiednie zabiegi oraz zadbają o potrzeby nie tylko ciała, ale i ducha. Oryginalny design całego SPA tworzy niezwykle spójną strefę wyciszenia, pozytywnej energii i niesamowitego klimatu.

Marokański rytuał Hamman, masaż gorącą czekoladą czy mezoterapia bezigłowa to tyle niektóre z zabiegów, które w swojej ofercie posiada Blue Moon Wellness & SPA.  To niezwykła strefa relaksu znajduje się w 4* Copernicus Toruń Hotel położonym niemal w samym sercu toruńskiej starówki. 

Copernicus Toruń Hotel to idealne miejsce dla osób szukających równowagi duchowo-fizycznej. W hotelu będą Państwo mogli oddać się zarówno aktywnościom sportowym jak i odprężającym rytuałom. Rozbudowana oferta rekreacyjna zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających Gości.

Dane Kontaktowe

Formularz kontaktowyRezerwacja
 
 

 
  

COPERNICUS TORUŃ HOTEL

Bulwar Filadelfijski 11
87-100 Toruń | POLAND

info@copernicustorun.com

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj