hotele, hotele biznesowe, spa, noclegi

Diament SPA | Grzybowo k/ Kołobrzegu

O Diament SPA

Dom Zdrojowy Diament Spa oferuje Państwu komfortowe i tanie noclegi nieopodal miasta Kołobrzeg. Nasz obiekt położony jest w malowniczej miejscowości Grzybowo, oddalonej od Kołobrzegu o około 8 km. Do dyspozycji gości oddajemy kompleksowo wyposażone spa i restaurację oraz wygodnie urządzone pokoje. Zapewniamy wysoki standard obsługi, który zapewni Państwu udany urlop nad morzem oraz niezapominanie pobyty integracyjne.

Kołobrzeg należy do grona najchętniej odwiedzanych miast Polski w okresie urlopowym. Ogromną popularność zdobył łącząc urok nadmorskiego kurortu z nowoczesną metropolią i zapewniając liczne atrakcje turystyczne. Kołobrzeg to prawdziwy raj nie tylko dla wczasowiczów, ale także miłośników przyrody, która w tym regionie obfituje w liczne torfowiska, wydmy, płaty pomorskiej moreny dennej oraz wzgórza moreny czołowej porośnięte lasami.

Urlop nad morzem

Dom Zdrojowy Diament Spa, podobnie jak inne hotele nad morzem, oferuje możliwość skorzystania zarówno z uroków przyrody, ale także zbawiennego działania nadmorskiego klimatu. Posiadamy kompleksowo wyposażone spa, które oferuje szereg zabiegów leczniczych i pielęgnacyjnych. Dogodna lokalizacja spa nad morzem, miła obsługa i bogata oferta zapewniają naszym gościom możliwość pełnego relaksu i odprężenia.

W naszej ofercie proponujemy ciekawe pakiety spa, dostosowane do różnych wymagań oraz oczekiwań klientów. Wśród naszych propozycji z pewnością znajdą dla idealne siebie rozwiązanie osoby, które pragną spędzić wczasy rodzinne w Kołobrzegu, zorganizować ciekawą atrakcję na pobyty integracyjne czy spędzić wspólnie z przyjaciółką weekend w Spa. Proponujemy także romantyczny pakiet spa dla dwojga, który może okazać się idealnym prezentem na rocznicę lub urodziny. Pakiety obejmują śniadania, noclegi oraz liczne atrakcje w naszym obiekcie hotelowym nieopodal Kołobrzegu.

Turnus rehabilitacyjny

Kołobrzeg słynie w Polsce nie tylko z pięknych plaż i ciekawych atrakcji, ale także jako znane uzdrowisko, w związku z tym liczne hotele oferują zabiegi lecznicze. Nasz dom zdrojowy organizuje specjalne turnusy rehabilitacyjne z noclegiem, pełnym wyżywieniem i licznymi zabiegami.

Rehabilitacja nad morzem to doskonały sposób na powrót do zdrowia. W naszym ośrodku zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowany personel, który posiada odpowiednie kompetencje do przeprowadzania zabiegów. W naszym programie znajdują się zajęcia na basenie oraz w odpowiednio przystosowanych salach gimnastycznych.

Turnusy rehabilitacyjne nad morzem w naszym ośrodku to nie tylko wytężone ćwiczenia, ale także liczne atrakcje, takie jak koncerty wycieczki i zajęcia relaksacyjne. Hotel umożliwia także uzupełnienie oferty rehabilitacji o zabiegi w naszym spa nad morzem.

Wczasy odchudzające

Kołobrzeg i okolice oferują tanie hotele nad morzem, które są doskonałym rozwiązaniem, aby spędzić wspólnie urlop z rodziną lub zainwestować wreszcie we własne zdrowie. Dom Zdrojowy Diament Spa organizuje ferie zimowe, kilkudniowe kuracje oraz wczasy.

W naszym ośrodku są realizowane wczasy odchudzające, które opierają się na zrównoważonej diecie, ćwiczeniach fizycznych i zajęciach teoretycznych. Głównym celem, jaki mają takie wczasy odchudzające, to nauka podstaw prawidłowego odżywiania i odzwyczajenie od złych nawyków żywieniowych.

Wczasy odchudzające nad morzem to doskonała zachęta do zwiększenia aktywności fizycznej. Otoczenie przyrody oraz liczne pomocne sprzęty sportowe sprawią, że z chęcią będą Państwo poznawać nowe ćwiczenia.

Dane Kontaktowe

Formularz kontaktowyRezerwacja
 
 

 
  

Dom Zdrojowy Diament Spa 

ul. Borkowska 6
78-132 Grzybowo k. Kołobrzegu 

Recepcja

tel + 48 94 355 36 04
fax + 48 94 355 36 17
tel.    509  697 136
recepcja@diament-spa.pl

Drukuj