hotele, hotele biznesowe, spa, noclegi

Hotel Azzun Orient SPA**** | Kromerowo k/Olsztyna

O Hotel Azzun Orient SPA****

Hotel Azzun w lipcu 2012 roku uzyskał status Hotelu 4 gwiazdkowego!

Hotel Azzun położony jest w malowniczym regionie Mazur, dokładnie 23 km od Miasta Olsztyn z dogodnym dojazdem drogą krajową numer 16. Miejsce o unikalnym wystroju i klimacie zaprojektowane w duchu wellness kieruje swoją ofertę do osób dbających o dobre samopoczucie.

Nasi Goście w Orientalnym Centrum SPA oraz Rzymskich Termach Azzun odnajdują spokój i harmonię, odzyskują w krótkim czasie siły, jednocześnie dbając o kondycję i wygląd.

Tak jak na Majorce, Teneryfie czy Rodos pobyt na Mazurach w Hotelu Azzun to bogactwo różnorodnych atrakcji dla dzieci oraz dorosłych.

Proponujemy zakwaterowanie w komfortowej i przestronnej części hotelowej. Do Państwa dyspozycji oddajemy łącznie 63 pokoje (170 miejsc noclegowych), w tym 8 apartamentów z wanną w części sypialnej, gdzie na życzenie Gości przygotujemy wieczorną kąpiel w romantycznej aranżacji (świece, płatki róż).
Szanownych Gości zapraszamy do pokoi typu: CLASSIC, SUPERIOR oraz LUXURY.

Gościom hotelowym w ramach pobytu oferujemy: śniadanie oraz nieograniczony wstęp do Term Azzun – elitarnego Świata Saun, Łaźni i Basenów podgrzewanych.

Zapraszamy na weekendy w Hotelu SPA na Mazurach, pobyty indywidualne, konferencje (hotel biznesowy), szkolenia, imprezy integracyjne dla firm, spotkania okolicznościowe, oferty specjalne takie jak Boże Narodzenie na Mazurach, Wielkanoc, Bal Sylwestrowy, ferie zimowe i wiele innych.

Aranżacja, wystrój, funkcjonalność i nastrój, jaki tworzą Termy Azzun nadają imprezom firmowym realizowanym w Azzun niepowtarzalną oprawę. Termy sprawiają, że podróż do odległych czasów i miejsc staje się autentyczna.

Do Państwa dyspozycji pozostaje cześć Hotelowa, Restauracja, Centrum Konferencyjne, Sale Bankietowe, rozległe Orientalne SPA&Wellness oraz Rzymskie TERMY AZZUN - basen relaksacyjny, basen z grotą z muzyką podwodną, dwa baseny jacuzzi, elitarny Świat Saun i Łaźni, taras wellness oraz nowo otwarta zewnętrzna część wypoczynkowa - basen odkryty podgrzewany z tarasem i amfiteatrem!

Skorzystaj z bogatej oferty rekreacyjnej, jaką gwarantuje zarówno hotel jak i malownicza sceneria Mazur: wycieczki krajoznawcze, spływy kajakowe, malownicze jeziora, w których można zażywać kąpieli, przejażdżki rowerowe oraz konno.

Przenieś się do magicznego świata Azzun i doznaj elegancji, odkrywając tajemnice swojej urody dzięki proponowanym zabiegom oraz luksusowej pielęgnacji profesjonalnymi kosmetykami.

Zapraszamy do Hotelu i Orientalnego SPA na Mazurach!

Oferta

Otaczająca przyroda (woda, łąki, lasy) oraz nasze doświadczenie i możliwości hotelu umożliwiają organizację rozmaitych imprez integracyjnych, rekreacyjnych, team buildingowych.

Ponadto, proponujemy Państwu profesjonalną oprawę muzyczną oraz artystyczną kolacji, bankietów, kameralnych spotkań. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie oraz realizację nawet najbardziej nowatorskich pomysłów.

Dane Kontaktowe

Formularz kontaktowyRezerwacja
 
 

 
  

Hotel Azzun Orient SPA ****
ul. Kromerowo 29
11-010 Barczewo

Tel. 89/537 56 28
Fax: 89 537 56 20
mail: hotel@azzun.pl

Drukuj