hotele, hotele biznesowe, spa, noclegi

Hotel Navigator *** Szczawnica

O Hotelu Navigator ***

Hotel Nawigator położony jest w samym sercu pienińskiego Uzdrowiska. Jest doskonałym miejscem zarówno dla osób pragnących połączyć pracę z wypoczynkiem jak również dla osób lubiących aktywne formy spędzania czasu.

Z myślą o wygodzie i komforcie gości pomieszczenia ogólnodostępne hotelu są klimatyzowane oraz objęte bezprzewodowym Internetem. Otoczenie hotelu jest monitorowane podobnie jak, znajdujący się obok, niestrzeżony parking. W hotelu znajduje się ponadto winda. Hotel przyjmuje płatności w formie gotówkowej, kart płatniczych oraz przelewów bankowych.

Oferta

Pokoje & Suites

W hotelu znajduje się 120 miejsc noclegowych w 57 pokojach. Każdy pokój posiada własną łazienkę oraz wyposażony jest w telewizor, radio, telefon, lodówkę oraz czajnik. W 2012 roku pokoje zostały wyremontowane oraz zyskały nowy, atrakcyjny wystrój. Wszystkie pokoje mają ponadto dostęp do Internetu.

Restauracja

W hotelu znajduje się, słynąca ze smacznej i domowej kuchni, przestronna (130m²) Restauracja. Jest to również doskonałe miejsce na organizację różnego rodzaju imprez okolicznościowych, wesel oraz uroczystości.

Sala restauracji, podczas wystawnego obiadu lub kolacji, może pomieścić do 100 osób. W przypadku bankietu 120-tu gości będzie mogło spędzić w niej komfortowo czas. Dodatkowo, w hotelowej restauracji, istnieje możliwość wykupienia całodziennego wyżywienia a podczas konferencji i spotkań biznesowych – zamówienia lunchu, całodziennego cateringu oraz przerwy kawowej.

Codziennie do dyspozycji gości jest również Bar, w którym można wypocząć w miłej i spokojnej atmosferze.

Rekreacja i SPA

AKTYWNY WYPOCZYNEK

Osoby lubiące spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu mogą skorzystać z hotelowej wypożyczalni kijków do Nordic Walking i udać się na wycieczkę po okolicznych trasach widokowych.

Amatorom czynnego wypoczynku polecamy ponadto oddaloną o 8 km Stadninę Koni RAJD oferującą zajęcia z hipoterapii i jazdy konnej.

Zaledwie 50 metrów dzieli hotel od krytego basenu oraz sanatoryjnej bazy zabiegowej.

W przypadku kapryśnej aury goście hotelu mogą spędzić czas na sali bilardowej lub, w miłej atmosferze, zrelaksować się w hotelowym barze.

DLA NAJMŁODSZYCH GOŚCI

Dla najmłodszych gości przygotowano pokój zabaw dla dzieci, w którym w otoczeniu ciekawych gier i zabawek a także w towarzystwie innych milusińskich dzieci mogą miło i beztrosko spędzić czas.

ZAPLECZE RELAKSACYJNO-LECZNICZE

Do dyspozycji osób odwiedzających Hotel Nawigator przygotowano dobrze wyposażoną mini siłownię oraz saunę. Goście mogą korzystać również z wybranych zabiegów w gabinecie masażu relaksacyjno-leczniczego.

Oferta biznesowa

Hotel Nawigator to wszechstronny ośrodek konferencyjno-biznesowy. Dzięki połączeniu 120 komfortowych miejsc noclegowych z czterema dużymi i nowoczesnymi salami konferencyjnymi hotel stanowi doskonałe miejsce na szkolenia firmowe, konferencje lub kongresy.

Duża sala konferencyjna o powierzchni 73 m² może pomieścić, w zależności od układu krzeseł, do 70 osób. Sala jest doskonałym miejscem na organizacje konferencji oraz dużych szkoleń. Pozostałe sale konferencyjne, o powierzchni 37 m² znakomicie nadają się na obrady panelowe lub mniejsze spotkania biznesowe.

Dane Kontaktowe

Formularz kontaktowyRezerwacja
 
 

 
  

HOTEL NAWIGATOR
Thermaleo Sp. z o.o.

ul. Zdrojowa 28
34-460 Szczawnica

tel.: +48 (18) 540 04 40
fax: +48 (18) 262 22 71
recepcja@szczawnicanawigator.pl

Drukuj