hotele, hotele biznesowe, spa, noclegi

Hotel Nowa Ski***

O Hotelu Nowa Ski

Hotel Nowa Ski to trzygwiazdkowy obiekt położony w Karpaczu, u stóp Księżej Góry. Położenie pomiędzy porastającym jej zbocza spokojnym lasem, a przyjemnie szumiącymi wodami rzeki Łomniczki, z pewnością przypadnie do gustu wszystkim spragnionym wypoczynku w otoczeniu natury. 

Hotel dysponuje 35 pokojami, w tym również apartamentami i pokojami typu studio. Dzięki zachowaniu zróżnicowanego standardu, każdy znajdzie tu pokój odpowiedni do swoich potrzeb. Z frontowych okien i balkonów rozpościera się piękny widok na Śnieżkę i główny masyw Karkonoszy. Z drugiej strony spoglądać można na korony drzew i hotelowy ogród. Wszystkie pokoje wyposażone w TV LED, Internet Wi-Fi, sejf elektroniczny, czajnik, zestaw do kawy i herbaty, telefon. Łazienki w pokojach wyposażone są w wannę lub kabinę prysznicową oraz suszarkę do włosów, ręczniki, kosmetyki.

Na miejscu znajduje się również niewielkie SPA, składające się z trzech profesjonalnych gabinetów: salonu masażu, salonu kosmetycznego i salonu bioodnowy. Oferowane w nich zabiegi są doskonałym uzupełnieniem pobytu skoncentrowanego na aktywnym zwiedzaniu, górskich wędrówkach i sportach zimowych.

Dla Gości hotelu dostępny jest szereg bezpłatnych usług i atrakcji:

- sauna fińska

- jacuzzi

- siłownia

- solarium

- sala bilardowa

- sala kominkowa

- pokój i plac zabaw dla dzieci

- pokoik z konsolą Xbox360

- hotelowy ogród

- możliwość wypożyczenia rowerów

- bezpłatny transport busem w obrębie Karpacza (godz. 9.00 – 15.00)

- WiFi w pokojach i całym obiekcie

- monitorowany parking

 

Wszystko to, w połączeniu z wyśmienitą kuchnią i obfitymi posiłkami, sprawia że hotel Nowa Ski jest idealnym miejscem dla osób  oczekujących spełnienia najlepszych standardów, ale chcących uniknąć tłoku i przepychu największych hoteli. Goście hotelu odnajdą tu wszystko co powinien mieć trzygwiazdkowy hotel, w kameralnym wydaniu i swobodnej atmosferze.

Dane Kontaktowe

Formularz kontaktowyRezerwacja
 
 

 
  

Hotel Nowa Ski***

ul. Mostowa 9 
58-540 Karpacz

Telefony:
 +48 (75) 75 46 600
 +48 693 893 423
 +48 (75) 75 46 610
 rezerwacja@nowa-ski.pl

Drukuj