hotele, hotele biznesowe, spa, noclegi

Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness Busko Zdrój

O Hotelu Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wallness

Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness jest położony w województwie świętokrzyskim, w znanej miejscowości uzdrowiskowej Busko-Zdrój. Nowoczesny, urzeka elegancją, ale i wysokim standardem oferowanych usług. Luksusowe pokoje, doskonała obsługa oraz wyśmienite posiłki serwowane w Restauracji Ponidzie zapewnią pobyt na najwyższym poziomie.

Hotel oferuje 120 nowocześnie zaprojektowanych i bardzo funkcjonalnych pokoi 1- i 2-osobowych (w tym 4 apartamenty), wszystkie wyposażone w mini-bar, sejf, TV satelitarną, suszarki, szlafroki oraz indywidualnie sterowaną klimatyzację. Dodatkowo w całym hotelu można korzystać z darmowego Internetu. Każdy Gość opcjonalnie ma do wyboru pokój z łazienką posiadającą wannę lub kabinę prysznicową. W wielu pokojach znajduje się również balkon z widokiem na ogród i okolicę.

W Hotelu Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness z przyjemnością ugościmy całe rodziny. Dzieci mogą do woli korzystać z atrakcyjnego Kids Corner oraz placu zabaw w ogrodzie.

Małe czworonogi są mile widziane w naszym Hotelu. Za dodatkową opłatą możesz je zabrać do hotelu, nie martwiąc się o to, pod czyją opieką je pozostawić.

Oferta

Twoje piękno i zdrowie zawsze w dobrych rękach

Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness oferuje szeroki wachlarz usług leczniczych i upiększających. Głównym - ale nie jedynym - atutem naszego Vitality Medical Spa & Wellness jest bezpośredni dostęp do źródeł naturalnych wód siarczkowych, z których słynie Busko-Zdrój. Do leczenia przy użyciu wody siarczkowej wykorzystujemy klasyczne zabiegi balneologiczne, w tym przede wszystkim kąpiele siarczkowe. Nasze nowoczesne Vitality Medical Spa & Wellness posiada 36 gabinetów wyposażonych w najwyższej klasy sprzęt do wykonywania zabiegów rehabilitacyjnych i kosmetycznych. W Medical Spa można skorzystać z rozbudowanej listy zabiegów z zakresu balneoterapii, fizykoterapii, kinezyterapii, a także nakierowanych na leczenie schorzeń, w tym głównie: alergologicznych, dermatologicznych, neurologicznych, reumatologicznych oraz związanych z narządami ruchu. Spa sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających Gości poszukujących piękna i urody. W strefie Wellness natomiast znajdziemy odprężenie korzystając z basenu, jacuzzi i saun (fińskiej oraz IR). Zapraszamy do naszego świata piękna i zdrowia.

Wellness

Jedną z głównych atrakcji pobytu w Hotelu Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness jest nieograniczony dostęp do wielofunkcyjnej strefy Wellness. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy basen z podwodnym systemem hydroterapii oraz kameralne jacuzzi. Integralną część Wellness stanowią także sauny (fińska oraz Infra Red) połączone z pokojem relaksu. Amatorom treningów sprawnościowych z pewnością przypadnie do gustu profesjonalny Cardio Room wyposażony między innymi w bieżnie, ergometry oraz crosstrainery.

Medical & Spa

Medical & Spa powstało z myślą o osobach poszukujących regeneracji sił i odnowy ciała. Sięgając po bogactwa lokalnej przyrody, specjalnie dla nich stworzyliśmy szeroką gamę specjalistycznych zabiegów opartych na składnikach pochodzenia naturalnego. Jesteśmy pewni, iż połączenie mocy natury i innowacyjnych rozwiązań kosmetycznych, sprosta wymaganiom wszystkich naszych Gości, dając im jednocześnie poczucie bezpieczeństwa. W niezwykłej atmosferze i pod troskliwą opieką wykwalifikowanego personelu - odzyskacie siłę i energię!

Spa

Jest propozycją dla tych z Państwa, którzy chcą skorzystać z zabiegów luksusowej pielęgnacji twarzy i ciała, opartych na markowych kosmetykach - Carita oraz Maria Galland. W Spa zadbacie o urodę, jednocześnie zapominając o troskach dnia codziennego i oddając się błogiej relaksacji. Przygotowaliśmy dla naszych gości 7 profesjonalnych gabinetów oferujących zabiegi pielęgnacji twarzy, ciała, dłoni i stóp, masaże pielęgnacyjne, ceremonie wellness oraz usługi fryzjerskie. W niepowtarzalnej atmosferze pełnej zmysłowych zapachów oraz łagodnej muzyki, dłonie naszych terapeutów pozwolą odbudować Państwa kapitał energetyczny, uwolnić umysł i wrócić do codziennego życia w pełni sił.

Medical Spa

W naszym Medical Spa oferujemy zabiegi z zakresu fizjoterapii uzdrowiskowej i rehabilitacji, zgodnie z holistycznym rozumieniem zdrowia i choroby. Naszym największym atutem są wykwalifikowani terapeuci posiadający szeroki wachlarz specjalizacji, a także ogromną wiedzę popartą długoletnim doświadczeniem. Doskonałym środowiskiem dla ich pracy są gabinety wyposażone w najnowszy i najlepszy sprzęt na rynku.

W Medical Spa oferujemy:

• Konsultację oraz opiekę lekarską

• masaże (klasyczne, wibracyjne, limfatyczne, uciskowe, próżniowe)

• zabiegi z zakresu fizykoterapii (fala uderzeniowa, elektroterapia, laseroterapia, magnetoterapia, ultradźwięki, termoterapia)

• zabiegi z zakresu balneoterapii (kąpiele siarkowe, kąpiele kwasoweglowe, okłady borowinowe, kąpiele borowinowe, kąpiele solankowe)

• zabiegi z zakresu hydroterapii (podwodny masaż automatyczny, kąpiel perełkowa)

• zabiegi z zakresu kinezyterapii (terapie manualne, ćwiczenia indywidualne, gimnastykę, aqua aerobic)

Festiwal im. Krystyny Jamróz 2013

Wybierz nasz specjalnie skomponowany pakiet muzyczny okraszony nutą zabiegów relaksacyjnych i zdrowotnych. Pozwól sobie na relaks w wysokiej klasy hotelu, przy doskonałej muzyce i w promieniach letniego słońca! Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamróz w Busku-Zdroju to wielkie święto muzyczne regionu. Organizowane jest rokrocznie z początkiem lata na cześć Krystyny Jamróz - śpiewaczki operowej wywodzącej się z Buska-Zdroju. Na festiwalowych scenach podziwiać możemy występy polskich i zagranicznych muzyków, dyrygentów i śpiewaków wykonujących koncerty symfoniczne, kameralne, recitale mistrzowskie, gale operowe, operetkowe i oratoria. W tym roku ta wielka uczta muzyczna odbędzie się w dniach od 29 czerwca do 6 lipca.

Festiwal Krystyny Jamroz 2013

Festiwal jest także doskonałą sposobnością do odbycia muzycznej odysei po Ponidziu. Koncerty w ramach tej wielkiej imprezy odbywają się przede wszystkim w Busku-Zdroju, ale część z nich organizowana jest również w takich klimatycznych miejscach jak Kościół pw. św. Wojciecha w Glinianach, Pałac w Kurozwękach, Synagoga Stara w Pińczowie, Kolegiata NMP w Stopnicy, czy Bazylika Mniejsza w Wiślicy.

 

Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness jako partner tegorocznej edycji Festiwalu, przygotował dla Państwa specjalny pakiet, na który składa się:

  • 8 noclegów w pokoju jedno lub dwuosobowym typu superior,

  • 8 śniadań w formie bufetu,

  • 8 wykwintnych obiadokolacji, uzupełnionych o akcenty kuchni regionalnej,

  • 2 karnety na Festiwal Krystyny Jamroz,

  • pakiet zabiegów w Vitality Medical Spa & Wellness o wartości 500 PLN.

 

Ponadto wszyscy nasi Goście mogą liczyć na:

  • możliwość korzystania z basenu, jacuzzi i dwóch typów saun (fińskiej i IR),

  • dostęp do Cardio Room,

  • bezpłatny parking,

  • bezpłatny dostęp do internetu na terenie całego Hotelu.

Festiwal Krystyny Jamróz 2013 ze Słonecznym Zdrojem - Muzyka klasyczna dobrze komponuje się ze SPA

Dane Kontaktowe

Formularz kontaktowyRezerwacja
 
 

 
  

Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness

Ul. Bohaterów Warszawy 115, 28-100 Busko Zdrój

tel. (41) 378 88 00
e-mail: info@slonecznyzdroj.pl

www.slonecznyzdroj.pl

Drukuj