hotele, hotele biznesowe, spa, noclegi

Hotel Szablewski Środa Wielkopolska

O Hotelu Szablewski

Hotel Szablewski to 3 gwiazdkowy, nowoczesny obiekt na terenie Wielkopolski, który wyróżnia przede wszystkim wysoki standard obsługi i doskonała lokalizacja w pobliżu trasy Poznań – Katowice. Położenie hotelu cechuje łatwy dojazd do centrum Poznania (niespełna 30 km) oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nasi Goście korzystać mogą z 70 komfortowych miejsc hotelowych w pokojach 1 , 2 i 3 osobowych. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, TV-Sat oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Polecamy również apartament z hydromasażem oraz pokoje studio o podwyższonym standardzie. W hotelu znajdują się - stylowa restauracja, pub oraz Centrum SPA. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy doskonale wyposażone oraz klimatyzowane sale konferencyjne, szkoleniowe, sale bankietowe i sale weselne. Organizujemy szkolenia, imprezy firmowe, integracyjne oraz uroczystości rodzinne.

W wolnej chwili goście naszego hotelu mogą zwiedzić pobliski Poznań – stolicę Wielkopolski.

Życzliwa obsługa oraz dbałość o warunki sprzyjające zarówno pracy, jak i wypoczynkowi sprawiają, że czas spędzony u nas na długo pozostaje w pamięci naszych Gości.

Oferta

Zapraszamy do centrum SPA, w których dzięki niepowtarzalnemu wystrojowi i szerokiemu wachlarzowi zabiegów zapomnicie Państwo o codzienności i przeniesiecie się w świat ciszy, relaksu i odprężenia. Wyróżnia nas wyjątkowa atmosfera i indywidualne podejście do każdego Gościa. Kompleks przygotowany został według najnowocześniejszych metod oraz technologii i z pewnością zadowoli wszystkich, którzy szukają relaksu i odprężenia.

W Centrum SPA korzystać można z:

  • basenu,

  • jacuzzi,

  • sauny suchej z aroma- i światłoterapią,

  • sauny infrared,

  • łaźni parowej,

  • solarium,

  • masaży wodnych, powietrznych, wirowych i podwodnych

  • kąpieli solankowych i borowinowych

  • gabinetów masażu klasycznego.

  • zabiegów kosmetycznych i relaksacyjnych

Korzystanie z hotelowej odnowy biologicznej jest najlepszym sposobem na zregenerowanie sił witalnych. Dzięki naszemu spa z każdego wyjazdu powrócą Państwo zrelaksowani, odmłodzeni, piękniejsi i zdrowsi.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą weekendowych pakietów spa oraz zabiegów kosmetyczno-relaksacyjnych:

Dane Kontaktowe

Formularz kontaktowyRezerwacja
 
 

 
  

Hotel & Restauracja Szablewski

ul. Brodowska 38c,
63-000 Środa Wielkopolska,
tel./fax 061 285 40 61,

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj