hotele, hotele biznesowe, spa, noclegi

Hotel Zhong Hua Sopot

O Hotel Zhong Hua

Hotel Zhong Hua, dzięki swojej niepowtarzalnej lokalizacji jest jednym, z najbardziej rozpoznawalnych sopockich obiektów.

Egzotyczne wnętrza pokoi oraz apartamentów, urządzone zgodnie ze starożytną wiedzą feng-shui, oferują wszystkim gościom spokój, komfort i doskonałe warunki do wypoczynku.

Z naszego hotelu jest wszędzie blisko - na spacer po sopockim molo, Monciaku czy też na koncert możecie Państwo udać się pieszo ...

Oferta

Pokoje

Egzotyczne wnętrza pokoi oraz apartamentów, urządzone zgodnie ze starożytną wiedzą feng-shui, oferują wszystkim gościom spokój, komfort i doskonałe warunki do wypoczynku. Do dyspozycji naszych gości oddajemy 49 pokoi: 10 apartamentów i 37 pokoi dwuosobowych - w tym 1 pokój przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych oraz 2 ekskluzywne apartamenty "Mandaryn" z bezpośrednim widokiem na panoramę Zatoki Gdańskiej. Dysponujemy jednym pokojem dla osób palących

Pokoje hotelowe usytuowane są w 3 skrzydłach hotelowych. Ze wszystkich pokoi roztacza się widok na morze. Pokoje znajdujące się na parterze, posiadają drewniane tarasy z wyjściem na prywatną, hotelową plażę.
Pokoje wyposażone są w oryginalne chińskie meble z laki, inkrustowane kamieniami, telewizor z radiem, budzikiem i możliwością podłączenia konsoli do gier, telefon oraz bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Kuchnia

White Marlin podzielony jest na dwie strefy. Jedna, zwrócona ku nadmorskiej promenadzie zaaranżowana została specjalnie dla spacerowiczów pokonujących trasę wzdłuż plaży.
Piekarnia i bistro, to miejsce, gdzie oprócz kanapek z pieczywa wypiekanego na miejscu skosztować można naleśników, pizzy oraz sałatek.
Lunchowe dania podawane są na ocienionym tarasie oraz w jasnych wnętrzach urządzonych w stylu marynistycznym.
Druga strefa zwrócona jest ku morzu. Przestronna restauracja, z której okien widać krążące nad molo mewy szczyci się znakomitymi śniadaniami, które zjemy z najbliższymi i przyjaciółmi przy dużym, rodzinnym stole lub na wygodnych sofach przy kominku. Gdy nastanie pora lunchu, zmęczeni plażowaniem goście przenieść się mogą z ulgą na cudowny taras (aż 250 m2!), gdzie na wygodnych rattanowych meblach, przy kieliszku wybornego chłodnego chablis skosztują świeżutkiej ryby serwowanej prosto z grilla.

Zapraszamy także na piękną prywatną plażę i do Champagne Baru, gdzie można skosztować najznakomitszych gatunków szampana i koktajli na jego bazie. A wszystko to na usypanych z piasku sofach, w blasku kominka.

Biznes

Zapraszamy do organizacji szkoleń, konferencji i prezentacji w hotelu Zhong Hua. Jesteśmy znakomicie przygotowani do takiego rodzaju spotkań, oddając do Państwa dyspozycji salę Pekin z pięknym widokiem na Zatokę Gdańską oraz kameralną salę Mudan. Wspaniała lokalizacja hotelu sprzyja atmosferze relaksu i skupienia.

Szanowni Państwo,
 
ze względów technicznych, wynajęcie sali konferencyjnej Pekin nie jest możliwe do dnia 31.12.2014 roku.
Przepraszamy za utrudnienia!!
 
SPECJALNA OFERTA KONFERENCYJNO-SZKOLENIOWA
 
Opis sali konferencyjnej:
sala Liczba miejsc w ustawieniu
teatralnym
bankietowym
szkolnym
PEKIN
50
50
50
MUDAN - SEZONOWO ( niedostępna ) 13 13 13
sala Powierzchnia w m2 Cena w PLN do 4 g. Cena w PLN powyżej 4 g.
PEKIN
120
350
600
MUDAN 23 300 400

Każde spotkanie miło jest urozmaicić - dlatego podczas konferencji proponujemy zorganizowanie przerwy kawowej. Oferujemy Państwu następujące warianty przerwy:

 • przerwa kawowa w cenie: 6 pln/osobę,
  w tym kawa, herbata
 • przerwa kawowa w cenie: 10 pln/osobę,
  w tym kawa, herbata, ciastka
 • przerwa kawowa w cenie: 15 pln/osobę,
  w tym kawa, herbata, soki, woda mineralna, ciastka lub owoce
 • przerwa kawowa w cenie: 25 pln/osobę,
  w tym kawa, herbata, soki, woda mineralna, kanapki
 • przerwa kawowa w cenie: 30 pln/osobę,
  w tym kawa, herbata, soki, woda mineralna, ciastka, kanapki, owoce

Zapraszamy również do skorzystania z lunchu w naszej restauracji, serwującej wyśmienite dania kuchni chińskiej. Koszt już od 30 zł / osoba!

Dane Kontaktowe

Formularz kontaktowyRezerwacja
 
 

 
  

ZHONG HUA HOTEL

al. Wojska Polskiego 1
81-769 SOPOT

tel.: +48 58 550 20 20
fax: +48 58 551 72 75
e-mail: rezerwacja@hotelchinski.pl

Drukuj