hotele, hotele biznesowe, spa, noclegi

Interferie Cechsztyn w Ustroniu Morskim

O INTERFERIE Cechsztyn

INTERFERIE Cechsztyn w Ustroniu Morskim to miejsce pełne pozytywnej energii w zdrowym, nadmorskim klimacie. Położony jest w pobliżu jednej z najpiękniejszych na polskim wybrzeżu piaszczystej plaży, z dala od zatłoczonych miejsc. Ustronie Morskie znane jest z rezerwatu najstarszych dębów w Polsce oraz malowniczego klifu porośniętego lasem sosnowym. Wszystko to gwarantuje udany wypoczynek oraz umożliwia szybką regenerację zdrowia. Specjalnością ośrodka są pobyty odchudzające oraz rehabilitacyjne.

Oferta

Pokoje

INTERFERIE Cechsztyn w Ustroniu Morskim posiada 56 pokoi, od jedno- po trzyosobowe.

W trosce o wygodę wypoczynku rodzin przygotowane zostały także przestronne studia rodzinne. W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem, TV, radio, telefon oraz sprzęt plażowy. Co ważne, cały obiekt jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Rehabilitacja

INTERFERIE Cechsztyn specjalizuje się w organizacji pobytów odchudzających, rehabilitacyjnych oraz rekreacyjnych.

Spośród specjalistycznych zabiegów obiekt oferuje te oparte o energię fizyczną (elektrolecznictwo, laseroterapię, magnetoterapię i światłolecznictwo), czy hydroterapię (masaż wodny i wirowy, hydromasaż oraz kąpiel solankową).

Dodatkowo polecana jest tlenoterapia oraz okłady borowinowe. Pobyt w INTERFERIE Cechsztyn wpływa korzystnie na leczenie schorzeń reumatologicznych, układu krążenia, oddechowego oraz narządu ruchu (obiekt posiada specjalny certyfikat OD).

Gastronomia

Kuszący aromat potraw oraz ciepłe wnętrza budują domową atmosferę restauracji w INTERFERIE Cechsztyn. Kuchnia obiektu proponuje tradycyjne dania kuchni polskiej, przygotowane przez wysokiej klasy kucharzy. W stałym menu znajdują się trzy posiłki dziennie: serwowane obiady oraz podawane w formie bufetu szwedzkiego śniadania i kolacje. Możliwy jest również indywidualny plan żywienia, zgodny z dietą lub zaleceniami lekarskimi.

Dane Kontaktowe

Formularz kontaktowyRezerwacja
 
 

 
  

INTERFERIE w Ustroniu Morskim - OWS Cechsztyn

78-111 Ustronie Morskie
ul. Chrobrego 58

recepcja.cechsztyn@interferie.pl

Tel. 94 35 15 590
Fax. 94 35 15 670

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj