hotele, hotele biznesowe, spa, noclegi

Interferie Chalkozyn w Kołobrzegu

O INTERFERIE Chalkozyn

INTERFERIE Chalkozyn w Kołobrzegu to ośrodek uzdrowiskowy w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji. Usytuowany przy promenadzie i parku zdrojowym, tuż obok pięknej i szerokiej plaży. To miejsce, gdzie łączą się w unikalną terapię dla zdrowia właściwości morskiej soli oraz miejscowej borowiny. Ponadto, występuje tutaj niezwykłe zjawisko tzw. aerozolu morskiego, który unosi w powietrze składniki mineralne, tak ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Głównym atutem INTERFERIE Chalkozyn jest doskonale przygotowana baza zabiegowa z szerokim wachlarzem usług leczniczych. Kołobrzeg jest miejscem idealnym dla amatorów aktywnego wypoczynku – tuż obok ośrodka znajduje się basen rekreacyjny oraz liczne ścieżki rowerowe i malownicze szlaki turystyczne.

Oferta

Pokoje

INTERFERIE Chalkozyn do dyspozycji Gości oddaje 301 miejsc noclegowych w starannie wykończonych pokojach: jedno-, dwu-, trzyosobowych oraz apartamentach o podwyższonym standardzie. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem, TV-SAT, radio, telefon.

W hotelu znajdują się podjazdy dla osób niepełnosprawnych.

Doba hotelowa trwa od godziny 12.00 do godziny 10.00.

Rehabilitacja

Zabiegi oferowane przez Interferie Kołobrzeg z pewnością pomogą odzyskać siły witalne i dobre samopoczucie. Nasze zabiegi polecamy szczególnie osobą zmagającym się ze schorzeniami układu krążenia, narządów ruchu, cukrzycy i górnych dróg oddechowych. Wykorzystujemy w nich m.in. niezwykłe właściwości soli morskiej i borowiny – zwanych nie bez przypadku czarnym i białym złotem Kołobrzegu. Oprócz masaży i kąpieli leczniczych szczególnie polecamy zabiegi: galwanoborowinę i limphatron.Nasi lekarze w trakcie indywidualnej konsultacji dobiorą najlepsze zabiegi dla Państwa.

·Spondyliatria– leczenie schorzeń kręgosłupa
·Fizykoterapia (diadynamika, jonoforeza, lampa sollux, magnetotronik)
·Hydroterapia– masaże (podwodny, wirowy, hydromasaż) i kąpiele (perełkowa, solankowa)
·Krioterapia
·Inhalacje
·Elektroterapia- Interdyn
·Akupunktura

Gastronomia

Kuchnia INTERFERIE Chalkozyn serwujemy smaczne i tradycyjne potrawy kuchni polskiej. Szef kuchni dokłada wszelkich starań, aby były to dania pełnowartościowe i zróżnicowane. Śniadania i kolacje podawane są w formie bufetu szwedzkiego. Na terenie obiektu znajduje się również kawiarnia, gdzie serwowane są aromatyczne kawy i herbaty, a także domowe ciasta oraz wyborne drinki.

Atrakcje

Dbamy o dobrą zabawę naszych Gości, dlatego codziennie organizujemy wieczorki taneczne z muzyką na żywo. Bardzo często w pięknie urządzonym, klimatyzowanym patio odbywają się także występy chóru kołobrzeskiego oraz zespołu folklorystycznego.

Wszystkim turystom polecamy wizytę w oceanarium. W dwupoziomowym budynku podziwiać można prawdziwy festiwal rybich okazów z Morza Czerwonego, Oceanu Spokojnego oraz Indyjskiego.

Do odwiedzenia Kołobrzegu zachęcają też jego liczne zabytki. Wśród nich są m.in. gotycka Bazylika Mariacka czy neogotycki Ratusz. Warto zobaczyć również pozostałości umocnień twierdzy kołobrzeskiej oraz Muzeum Oręża Polskiego.

Dane Kontaktowe

Formularz kontaktowyRezerwacja
 
 

 
  

Interferie - OW Chalkozyn

78-100 Kołobrzeg
ul. Zdrojowa 1

recepcja@chalkozyn.interferie.pl

Tel. 94 354 76 10-17

Drukuj