hotele, hotele biznesowe, spa, noclegi

Jantar Spa Kołobrzeg

O Jantar SPA

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sanatorium położonego w samym centrum uzdrowiska Kołobrzeg.
Wysokiej klasy urządzenia, gustownie urządzone pokoje oddające domową atmosferę, fachowa i miła obsługa oraz indywidualne podejście do klienta gwarantują osiągnięcie oczekiwanych rezultatów.
Zaskocz swoich znajomych i skorzystaj z naszych usług, a na pewno zachęci Cię to do częstych powrotów.

Otwórz okno, weź głęboki oddech i poczuj jak smakuje rześkie morskie powietrze. Nasze położenie i wszechobecna cisza pozwolą bardzo szybko się zrelaksować.

Zapraszamy na nie zapomniane wczasy nad morzem z Sanatorium Jantar SPA w Kołobrzegu.

Dajemy niepowtarzalną możliwość wypoczynku. Sam decydujesz, w którym pokoju chcesz zamieszkać:
- jednoosobowy - szlafrok w wyposażeniu pokoju,
- dwuosobowy standard,
- dwuosobowy lux - szlafroki, lodówka w wyposażeniu pokoju,
- apartamentowy - szlafroki, lodówka w wyposażeniu pokoju,
Goszczenie Państwa będzie dla nas zaszczytem i wielką przyjemnością już dziś zarezerwuj pokój i poznaj Kołobrzeg.
Jeżeli wtedy czegoś zabraknie Ci do szczęścia, zajrzyj do kawiarni lub jadalni, i przemyśl to raz jeszcze.
Wszystkie pokoje są dla niepalących.

W obiekcie jest strefa internetu bezprzewodowego WIFI - strefa recepcji oraz kawiarnia.

Uzdrowisko Kołobrzeg

i chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że polskie morze samo w sobie jest doskonałą terapią zdrowotną na właściwie wszystkie choroby związane z układem krążenia czy oddechowym. Dzięki takiej popularności funkcjonują tu uzdrowiska jak chociażby

Sanatorium Jantar SPA Kołobrzeg,

w którym rok w rok kurują się setki chorych ludzi cierpiących na przeróżne dolegliwości. Nierzadko przyjeżdżają tu też całe rodziny z dziećmi, aby czerpać z ogromnych właściwości, jakie daje nadmorski jod.

Rehabilitacja Kołobrzeg

to też doskonały sposób na wczasy nad morzem, doskonała baza zabiegowa oraz w pełni wykwalifikowana kadra medyczna zapewni Państwu najwyższą jakość usług świadczonych przez nasze Sanatorium.

Oferta

Sanatorium Jantar SPA Kołobrzeg zaprasza do odwiedzenia najwspanialszego uzdrowiska nadmorskiego jakim jest właśnie Kołobrzeg. Nasi goście, oprócz czerpania z dobrodziejstw natury, w tym zbawiennego jodu, mogą skorzystać z szerokiej gamy usług oferowanych w sanatorium. Kołobrzeg jako miasto oferuje również wiele rozrywek i atrakcji dla wczasowiczów. To miejsce stworzone dla ludzi, którzy mając problemy ze zdrowiem chcą jednocześnie wypocząć i spędzić urlop w ciekawym miejscu- w Kołobrzegu.

Sanatorium Jantar SPA położone jest w centrum uzdrowiska Kołobrzeg. W okolicy znajduje zalesiony park oraz zaraz za nim promenada nadmorska. Wokół panuje cisza i spokój. My, jako sanatorium oferujemy dodatkowo pełen pakiet zabiegów leczniczych wykonywanych w nowoczesnej bazie zabiegowej. Ponadto zapewniamy doskonałe warunki do leczenia i wypoczynku, swobodnego korzystania z lokalnych walorów leczniczych, przyrodniczych i mikroklimatu.

Jeśli chorujesz i potrzebujesz wypoczynku przyjedź do naszego Sanatorium w Kołobrzegu. Twoim zdrowiem zajmą się profesjonaliści, a Ty będziesz mógł z radością korzystać z atrakcji przewidzianych dla wczasowiczów miasta Kołobrzeg i zwiedzać okolice.

U nas otrzymasz pełen pakiet zabiegów leczniczych wykonywanych w nowoczesnej bazie zabiegowej. Wszystkie zabiegi wykonują wykwalifikowani fizjoterapeuci. Nasz personel medyczny - pomoże każdemu indywidualnie zaplanować skuteczną kurację.

Zapewniamy doskonałe warunki do leczenia i wypoczynku , swobodnego korzystania z lokalnych walorów leczniczych, przyrodniczych i mikroklimatu.

Leczymy choroby układu oddechowego, krążenia oraz reumatyczne.
Zapewniamy opiekę pielęgniarską.
Profesjonalne zabiegi z zakresu fizykoterapii, elektroterapii, światłolecznictwa i balneoterapii w skuteczny sposób wpłyną na dobre samopoczucie.
Jeżeli lubisz regenerować siły w ciszy i spokoju, zwalniając tempo i pobłażając sobie, będziesz mógł pooddychać aromatycznymi olejkami
w łaźni parowej, wygrzać się w saunie fińskiej, popławić w bąbelkach jacuzzi poznać cudowne działanie masaży.

Dane Kontaktowe

Formularz kontaktowyRezerwacja
 
 

 
  

Jantar SPA, Kołobrzeg

ul. prof. T. Rafińskiego 10-14
78-100 Kołobrzeg

Tel:
+48 94 3522259
+48 94 3547396
+48 94 3547399
Fax:
+48 94 3523506

e-mail: rezerwacje indywidualne
recepcja@jantarspa.pl
rezerwacja@jantarspa.pl

e-mail: rezerwacje grupowe
marketing@jantarspa.pl

Drukuj