hotele, hotele biznesowe, spa, noclegi

Lech Resort & SPA Łeba

O Lech Resort & SPA

Znajdujemy się w jednej z najbardziej znanych i docenianych ze względu na swoje walory uzdrowiskowe oraz rekreacyjne miejscowości wypoczynkowych. Dokładamy wszelkich starań, aby Goście czuli się tu dobrze, a zachęceni nie tylko doskonałym położeniem w cichej okolicy, wśród bujnej roślinności na dużym terenie, poczuli magię tego miejsca i do nas powracali.

Dbamy o to, aby wnętrza nie tylko były czyste i posiadały odpowiedni standard, ale by miały swój niepowtarzalny klimat. Stworzyliśmy „artystyczny hotel” - miejsce w którym dzięki wszechobecnym dziełom sztuki, jakimi są: obrazy malowane różnymi technikami przez znanych polskich artystów plastyków, rzeźby w drewnie, wyroby ręcznie wyrabiane z gliny, witraże, obrazki na szkle malowane, czy też tkaniny zdobione pędzlem, będą czuli się Państwo wyjątkowo. Wiemy, że wielu naszym Gościom zależy na spędzeniu czasu wolnego w miejscu innym, niż te spotykane na co dzień, w miejscu przepełnionym dobrą energią, w którym można delektować się sztuką, dobrze je zapamiętać a później polecić swoim znajomym.

Nasz Resort położony jest w odległości zaledwie 300 m od plaży (od bramy wejściowej obiektu) i, co istotne, w dzielnicy sanatoryjno-wczasowej. Panująca wokół cisza z pewnością pomoże Państwu odpocząć od hałasu i ruchu miejskiego oraz pozwoli nabrać sił do dalszej wytężonej pracy. Lech Resort & Spa jest zatem nie tylko wspaniałym obiektem turystycznym i rekreacyjnym, ale również idealnym miejscem dla małych i dużych spotkań biznesowych. Warto dodać, że dysponujemy trzema salami wielofunkcyjnymi z wyposażeniem dla 100, 60 i 30 osób..

Oferta

U nas możesz poczuć się królową i królewiczem, skąpanymi w kąpieli w płatkach róż, owinięci maską czekoladową, czy oddającymi się masażowi miodowemu.

Gwarantujmy, że po skorzystaniu z zabiegów, powrót do codzienności będzie piękniejszy.

Przy okazji pomyślmy o swoim zdrowiu i skorzystajmy z zabiegów leczniczych w naszym MediSPA, gdzie można pozbyć się wielu chorób i dolegliwości, a przy okazji i trochę tłuszczyku.

Dbamy nie tylko o urodę, ale i o figurę. Nasze kuracje wyszczuplające, pozwolą nie tylko Paniom odzyskać figurę i pozbyć się cellulitu, ale i Panom zredukować brzuszki. A wszystko to dzięki nowoczesnemu urządzeniu Body Space, do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Dodatkowo, dla osiągnięcia lepszego i szybszego efektu, proponujemy skorzystanie z nowoczesnego studia cardio: rowerków, orbitreków, bieżni. Gwarantujemy, że po tygodniu będziemy wyglądać młodziej i szczuplej,

Propozycja nasza jest skierowana nie tylko do Pań, ale i do Panów. Proponujemy Panom pięciodniowy program rewitalizujący, obejmujący m.in. "Tajski Relax" odżywczy zabieg na plecy, "Szum muszli" - orzeźwiający zabieg na twarz, masaż stóp i dłoni oraz wiele innych ciekawych zabiegów.

Zachęcamy również menadżerów, do urządzania w Spa nietypowych spotkań biznesowych. W pakiecie proponujemy odprężające zabiegi w miłym otoczeniu i dyskusje w pokoju relaksu. Zapewniamy pełną dyskrecję.

Dane Kontaktowe

Formularz kontaktowyRezerwacja
 
 

 
  

Lech Resort & Spa
ul. Brzozowa 18
84-360 Łeba

tel/fax biuro: 598661342 (8.00-16.00),
recepcja 598661334 (całą dobę)
kom. 664226845
www.lech.org.pl
www.lechresortspa.pl
email: biuro@lech.org.pl

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj