hotele, hotele biznesowe, spa, noclegi

Mineral Hotel**** Malinowy Raj Solec Zdrój

Mineral Hotel**** Malinowy Raj

W bezpośrednim sąsiedztwie Basenów Mineralnych Solec-Zdrój powstał najnowocześniejszy w regionie czterogwiazdkowy hotel, należący do sieci ''Malinowe Hotele'', lidera obiektów rehabilitacyjno-wypoczynkowych Medical&Resort SPA w Polsce.

Mineral Hotel****Malinowy Raj to odpowiedź na oczekiwania osób, odwiedzających Baseny Mineralne, które chciałyby przedłużyć swój pobyt w urokliwej miejscowości uzdrowiskowej Solec-Zdrój. Goście Hotelu mogą bezpośrednio na miejscu korzystać z kąpieli w najsilniejszej na świecie leczniczej wodzie siarczkowej oraz pełnej gamy skutecznych zabiegów leczniczych. 

Oferta

Pokoje w Mineral Hotel**** Malinowy Raj

Do dyspozycji gości oddajemy nowocześnie wyposażone pokoje oraz apartamenty dla ponad 200 osób.

W każdym z nich znajduje się mnóstwo funkcjonalnej przestrzeni oraz udogodnienia, które pozwolą wszystkim komfortowo spędzić czas w hotelu.

Malinowy Raj dysponuje kilkoma rodzajami pokoi, aby dostosować się do potrzeb każdego z gości.

Każdy pokój wyposażony jest w:

  • Klimatyzację i wentylację
  • Telewizję wysokiej rozdzielczości HD
  • Bezpłatny dostęp do telewizji NC+
  • Internet
  • Suszarkę do włosów
  • Szlafroki
  • Lodówka
  • Telefon
  • Sejf

Wszystkie pokoje wyposażone są w duże balkony.

 

Centrum Medyczne w Mineral Hotel**** Malinowy Raj

W Centrum Medycznym korzystać można z szerokiej gamy zabiegów m.in. z zakresu balneoterapii, kinezyterapii, kąpieli solankowych i siarczkowych oraz różnych form masażu. Zabiegi dostępne w Centrum Medycznym kompleksowo zadbają zarówno o Twoje zdrowie jak i samopoczucie.

 

Sala konferencyjna w Mineral Hotel**** Malinowy Raj

Na terenie obiektu znajduje się 200m2 sala konferencyjna z możliwością podziału na dwie mniejsze. Sala konferencyjna wyposażona jest w najnowsze rozwiązania technologiczne z zakresu nagłośnienia i oświetlenia oraz najwyższej jakości sprzęt multimedialny i konferencyjny. 

Baseny Mineralne

Sanus Per Aquam - SPA, czyli zdrowy przez wodę.

Bądź zdrowy dzięki naszej, najsilniejszej na świecie leczniczej wodzie siarczkowej, jaką możesz spotkać w polskich i zagranicznych uzdrowiskach.

W bezpośrednim sąsiedztwie Mineral Hotel**** Malinowy Raj znajduje się kompleks jedynych w Polsce Basenów Mineralnych.

Kompleks składa się z : 

Basen Solankowo-Siarczkowy to pierwszy i jedyny taki basen w Europie.

Najlepszy mineralny i gorący basen wypełniony silnie zmineralizowaną wodą chlorkowo-sodową(solanka) siarczkową, bromkowa, jodkowa, borowa o zawartości aktywnych związków siarki ok. 900 mg/l ze Źródła Malina, która w warunkach naturalnych posiada najwyższe stężenie tych związków na świecie.

Część rekreacyjna to kompleks dwóch basenów, rekreacyjnego i zewnętrznego, czynnego w sezonie letnim. Basen rekreacyjny oferuje nie tylko możliwość pływania po dedykowanych torach, ale przede wszystkim możliwość skorzystania z różnych form relaksu i rekreacji. Oferujemy m.in. nowoczesne urządzenia hydroterapeutyczne: ławki i leżanki masujące, masaże pionowe i gejzer oraz 2 zjeżdżalnie typu kamikadze o długości 15 m. Naszą ofertę uzupełnia "mokra" restauracja, w której można, w stroju kąpielowym, smacznie i tanio się posilić. 

Strefa Sauny&Wellness to miejsce, gdzie zrelaksujesz się i wyciszysz od codziennego zgiełku i pośpiechu. Saunarium Basenów Mineralnych składa się z trzech saun, które uzupełniają wanna SPA do schładzania(jacuzzi), tepidarium z wypoczywalnią, natryski wrażeń, bania do zanurzenia i schłodzenia oraz kubeł z zimną wodą dla odważnych. 

Profesjonalna przychodnia rehabilitacyjna znajdująca się na pierwszym piętrze Basenów Mineralnych pomoże Ci w pełni zadbać o Twoje zdrowie ! 

W Centrum Zdrowia korzystać można z szerokiej gamy zabiegów m.in. z zakresu hydroterapii, balneoterapii, kinezyterapii, kąpieli solankowych i siarczkowych oraz różnych form masażu.

Dane Kontaktowe

Formularz kontaktowyRezerwacja
 
 

 
  

Mineral Hotel**** Malinowy Raj
Ul Leśna 7
28-131 Solec-Zdrój

Rezerwacja telefoniczna pod numerem telefonu:
Telefon: 41 378 99 00
E-mail: recepcja@malinowyraj.com

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj