hotele, hotele biznesowe, spa, noclegi

Pałac w Poraju

O Pałacu w Poraju

Gospodarstwo Agroturystyczne Pałac w Poraju to zabytkowy Pałac o ponad 100 letniej historii z zachowanym oryginalnym wnętrzem. Położony w zabytkowym parku o pow. 8,5 ha z trzema stawami i wyspą.

Nieopodal gospodarstwa znajdują się pomorskie lasy z łowiskami dzikiej zwierzyny, łąki z wędrującymi bocianami, bogata w ryby rzeka Łeba. Blisko stąd do Łeby, Rowów, Smołdzina, Kluk i Ustki. To doskonałe miejsce na poznanie walorów turystycznych Pomorza Środkowego nie narażając się na spotkania z tłumami w nadmorskich kurortach.

Oferujemy unikalny wypoczynek z dala od uciążliwych centrum miast ale w komfortowych warunkach - z wygodnymi pokojami i doskonałą kuchnią. Pobyt w naszym gospodarstwie to powrót do natury ale z wszystkimi wygodami.

Oferta

Pokoje

Oferujemy 20 miejsc hotelowych w stylowych pokojach 2 osobowych z łazienkami i tv. Zabytkowe wnętrza pozwolą na wspaniały wypoczynek.

Oferta

Organizujemy imprezy okolicznościowe, biesiady plenerowe, konferencje i spotkania integracyjne w sali bankietowo - konferencyjnej. Co roku organizujemy Zlot Starych Mercedesów. Mamy doświadczenie w organizowaniu wesel, spotkań rodzinnych i okolicznościowych. Na konferencje przygotowujemy wiele atrakcji dodatkowych (przejażdżki konne, rajdy samochodami terenowymi, zawody wędkarskie itp.). Dla gości mamy przygotowany dziewięcio-osobowy bus przeznaczony do zwiedzania pięknych okolic.

Kuchnia

Oferujemy smaczne posiłki w Restauracji z doskonałą kuchnią polską i regionalną. Nasza Restauracja słynie w całym regionie, a świadczyć o tym mogą liczne nagrody w konkursach kulinarnych.

Okolica

Na terenie obiektu znajduje się wystawa sztuki współczesnej. Między innymi obejrzeć można: "od natury do struktury" z cyklu "rzeźba piaskowa" - Anna Szalast, "dziecko leżące" - Tomasz Skórka, "Siedzący" - Mariusz Burdek, "Otoczak z kostką" z cyklu "Twarde-miękkie" - Christos Mandzios i wiele innych.

Dane Kontaktowe

Formularz kontaktowyRezerwacja
 
 

 
  

Pałac w Poraju

84-352 Wicko, Poraj 5

tel. 59 861-17-71

tel. 505-683-353

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj