hotele, hotele biznesowe, spa, noclegi

SPA Folwark Zalesie | Wieliczka

O SPA Folwark Zalesie

Całkiem inny świat, a tylko 25 km od Rynku Głównego w Krakowie i 10km od Kopalni Soli w Wieliczce, w kierunku Dobczyc. Dojazd piękną trasą widokową przez Pogórze Wielickie.

„Folwark Zalesie ” położony jest na wzgórzu, z którego otwiera się panorama na całe Beskidy , Babią Górę, Zalew Dobczycki i Tatry. Budynki folwarczne otoczone są przez lasy, pola i łąki - 30hektarów naszego terenu, który oddajemy do Państwa dyspozycji. Na wjeździe poniżej Folwarku znajduje się duży utwardzony parking, na którym może swobodnie zaparkować kilkadziesiąt autokarów. Jest odpowiednio przygotowany plac manewrowy.

„Folwark Zalesie” ma 200-letnią historię i jest miejscem, w którym przez lata powstawały kolejne budynki, tworząc ciekawe formy architektury wiejskiej . W chwili obecnej budynki zostały zaadaptowane na komfortową bazę noclegową i folwarczną restaurację, w której serwujemy tradycyjną kuchnię polską.

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji różnego rodzaju imprez typu indoor oraz outdoor od 20 do nawet 2000 osób.

Oferta

Organizujemy różnego rodzaju imprezy – bankiety, niezapomniane przyjęcia weselne, wieczory kabaretowe, bale, kongresy, pikniki plenerowe wraz z pełną oprawą artystyczną oraz zajęcia sportowe na świeżym powietrzu takie jak gra w golfa, strzelanie z łuku, jazda na quadach, przeprawa jeepami przez las, paitball, zabawy drużynowe itp.
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani organizacją uroczystego wieczoru przy świecach, konferencji naukowej, szalonej zabawy lub niekonwencjonalnej imprezy plenerowej, która ma mieć na celu zintegrowanie oraz wzmocnienie zespołu pracowników, to mamy dla Państwa propozycje, które są przygotowywane każdorazowo zgodnie z Państwa indywidualnymi życzeniami.
Imprezy są organizowane przez cały rok, a każda z propozycji gwarantuje dobrą zabawę na powietrzu lub w stylowych wnętrzach Folwarku oraz szybką regenerację sił przy suto zastawionych stołach.

Dane Kontaktowe

Formularz kontaktowyRezerwacja
 
 

 
  

SPA Folwark Zalesie
ul. Grajów 150
32-020 Wieliczka

Telefon:(012) 271 28 93
Fax:(012) 271 3714
E-mail:biuro@folwarkzalesie.pl

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj