hotele, hotele biznesowe, spa, noclegi

Willa Victor Jastrzębia Góra

O WILLA VICTOR

Willa i Restauracja Victor znajdują się na najbardziej na północ wysuniętym skrawku Polski, ok. 30 m nad poziomem morza na koronie klifu, skąd rozpościera się przepiękny i niepowtarzalny widok na Morze Bałtyckie. Zachody słońca, o każdej porze roku, są u nas wyjątkowo romantyczne a dobra kawa czy grzane wino wprowadzą Państwa w doskonały nastrój.
Nasz willa to dawna „Willa Nadmorska” wybudowana w 1928 roku przy historycznej ulicy Bałtyckiej będącej przykładem stylowego budownictwa międzywojennego.
Przez cały rok oddajemy do dyspozycji Gości dziesięć komfortowych pokoi (w tym 3 apartamenty), z których napawać się można nadmorskim krajobrazem. Powietrze wypełnione aerozolem morskim i jodem sprawia, że pobyt w naszej willi nabiera również walorów zdrowotnych.

Szef kuchni poleca dania kuchni polskiej i kaszubskiej. Na naszym stole znajdziecie Państwo zawsze świeże produkty dostarczane przez lokalnych producentów i dostawców w tym łososia i dorsza na wiele sposobów, dziczyznę, chleb na zakwasie, grzyby, warzywa i owoce – wszystko z naszych pól, lasów i morza. U nas docenicie Państwo lokalne sezonowe smaki i przysmaki.

Kameralne a jednocześnie nowoczesne wnętrza w zabytkowym dworku dadzą Państwu możność odpoczynku i relaksu. Piękne otoczenie, dobra kuchnia i przyjazna atmosfera, mikroklimat i magiczny szum morza sprawiają, że od nas wraca się pełnym energii i optymizmu.

Zapraszamy serdecznie wszystkich gości o każdej porze roku.

Dane Kontaktowe

Formularz kontaktowyRezerwacja
 
 

 
  

WILLA VICTOR

84-104 Jastrzębia Góra
ul. Bałtycka 33
tel./fax: +48 58 674 95 74
e-mail: recepcja@willavictor.pl 

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj