Ile kosztuje nocleg nad morzem? 2022

Ile kosztuje nocleg nad morzem?

Zbliżające się wielkimi krokami wakacje sprawiają, że coraz poważniej zastanawiamy się nad wyborem odpowiedniego dla naszych potrzeb oraz możliwości noclegu. Każdego roku tysiące polskich turystów decyduje się na spędzenie urlopu nad polskim morzem. Chcąc wybrać najbardziej dogodne dla siebie zakwaterowanie należy je zarezerwować odpowiednio wcześnie. Przygotowaliśmy dla Państwa zestawienie cen za noclegi nad morzem. Ile musimy zapłacić za tygodniowy wypoczynek nad Bałtykiem?

Ceny zależne od sezonu

Sezon wysoki nad polskim morzem rozpoczyna się 1 lipca i trwa do końca sierpnia. W tym okresie ceny zakwaterowań są najwyższe i zależą od standardu hotelu. Wysokiej jakości hotel oferujący śniadania i położony w bliskiej odległości od plaży kosztuje 3360 zł za siedem nocy dla dwóch osób. Za nocleg w obiektach położonych nieco dalej od wybrzeża musimy zapłacić około 2300-2600 zł za ten sam okres czasu dla dwóch osób. Na popularnych stronach oferujących zakwaterowania (np. booking.com) dostępne są również domki, które pomieszczą nawet 7-8 osób. Ich cena waha się w okolicach 5-6 tysięcy za siedem dni. Ceny przed sezonem są jednak znacznie niższe. Za wspomniany domek dla siedmiu osób zapłacimy w maju od 1160 zł za 7 dni. Natomiast pokój w hotelu, za który w lipcu zapłacimy 2600 zł, w maju dostępny jest za 1372 zł.

Pola namiotowe

Dla osób posiadających znacznie szczuplejszy budżet na tegoroczne wakacje dobrym rozwiązaniem są pola namiotowe. Większość z nich liczy sobie około 10-15 zł za postawienie namiotu lub przyczepy na terenie ośrodka za jedną dobę. Możliwość skorzystania z sanitariatów jest płatna, a koszt jednorazowej wizyty wynosi około 6 zł. Na polu namiotowym dostępne są również przyłącza do prądu, pralki automatyczne czy ogródki piwne, w których razem z innymi turystami można spędzić wspólnie czas.

Nocleg nad morzem jest więc znacznie zróżnicowany. W zależności od preferencji oraz możliwości finansowych każdy może znaleźć odpowiednie zakwaterowanie na wakacje dla siebie.

8 komentarzy

  1. Jeśli mamy możliwości finansowe warto skorzystać z ofert polecanych przez innych, szczególnie hoteli, w których poziom obsługi, wystroju i cateringu jest na najwyższym poziomie. W takich miejscach można poczuć się na prawdę wyjątkowo. Jeśli nas nie stać na droższe miejsca zawsze możemy wybrać domek, w którym sami przygotujemy posiłek lub pole namiotowe. Możliwości jest cała gama…

  2. Nad polskim morzem jest wiele pięknych i wyjątkowych miejsc, ważne jest tylko aby do nich dotrzeć. Koniec języka za przewodnika – wystarczy przesłać zapytanie na forum społecznościowym, a ludzie bardzo chętnie pomogą, podzielą się tak cenną i unikatową wiedzą. I tak jest ze wszystkim. Kiedy ostatnio meblowałam łazienkę trzymałam wiele cennych porad – sama tej wiedzy bym nie pozyskała.

  3. Firma Suzuki Loom rozpoczęła działalność w 1909 roku jako producent krosien do tkania jedwabiu i bawełny. Michio Suzuki zamierzał tworzyć lepsze, bardziej przyjazne dla użytkownika krosna i przez 30 lat skupiał się na rozwoju tych maszyn. Pragnienie Michio, aby rozszerzyć działalność na produkty motoryzacyjne zostało przerwane przez II wojnę światową. Przed rozpoczęciem budowy silników czterosuwowych Suzuki Motor Corp. znana była ze swoich dwusuwowych silników (do motocykli i autos)[16] Po wojnie Suzuki wyprodukowała motocykl dwusuwowy, ale ostatecznie firma znana była z motocykli Hayabusa i GSX-R, QuadRunner oraz z dominujących torów wyścigowych na całym świecie. Nawet po wyprodukowaniu pierwszego samochodu w 1955 r. firma nie posiadała oddziału samochodowego aż do 1961 r. Dziś Suzuki jest jednym z największych producentów samochodów na świecie i jedną z najważniejszych marek na ważnych rynkach, w tym w Japonii i Indiach, ale nie sprzedaje już samochodów w Ameryce Północnej.

  4. Wyjazd z dziećmi nie musi być męczący. Dobrze jest jednak sprawdzić, czy w danym obiekcie znajduje się sala zabaw dla maluchów. Być może na zewnątrz również znajduje się plac dla najmłodszych. Jest to sprawdzony sposób na to, aby wyeliminować nudę. Niektóre hotele zapewniają również wykwalifikowanych animatorów.

  5. Nad polskim morzem jest obecnie wiele pięknych miejsc, w których możemy się zatrzymać. Piękne, urządzone minimalistycznie, czyste – na szczęście jest w czym wybrać. Nieważne jaka jest pora roku – morze to miejsce, gdzie każdego z nas ciągnie. Choć na chwilę, choć na kilka dni…

  6. Wybierając się w podróż w określone miejsce i mając zamiar tam nocować warto zarezerwować pokój w hotelu odpowiednio wcześniej. Jest wówczas duża szansa na skorzystanie z ciekawej i często tańszej oferty. Rezerwując nocleg na ostatnią chwilę, hotele tańsze oraz zlokalizowane w korzystniejszych miejscach, mogą być zarezerwowane.

  7. Podstawowym i jednocześnie jednym z nieodzownych elementów wyposażenia każdego mieszkania i domu jest łazienka. Jej zawartość zależy od upodobań i gustu mieszkańca mieszkania czy też domu. Jedni wolą wannę inni kabinę prysznicową. Wystrój tego pomieszczenia zależy też od indywidualnego gustu każdego z nas.

  8. Rynek nieruchomości ostatnimi czasy naprawdę kwitnie. Coraz więcej młodych osób decyduje się zainwestować swoje oszczędności i kupić mieszkanie własnościowe czy nawet dom. Oczywiście, również branża usług remontowych, dzięki temu prężnie się rozwija. Ludzie przeprowadzający remont w swoich nowych mieszkaniach mają przed sobą szereg istotnych kwestii do przemyślenia.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code