Mieszkania Białołęka

Nowe mieszkania i inwestycje na Białołęce

Mieszkania na Białołęce zawsze kojarzyły się z miejskimi sypialniami, których mieszkańcy swój wolny czas woleli spędzać w innych bardziej atrakcyjnych dzielnicach. W tym artykule wykażemy mylność tej tezy. Jest to bowiem niezwykle atrakcyjne, zielone miejsce. Mało tego. Dzięki deweloperowi Victoria Dom, cała dzielnica intensywnie się rozwija. Powstają tu luksusowe, nowe mieszkania. Białołęka pięknieje więc z roku na rok. Co warto wiedzieć o prowadzonych tu inwestycjach? Na to i inne pytania odpowiedzi udzielimy w niniejszym artykule.

Rozwój Białołęki

Jak już napomknęliśmy, Białołęka jest jedną z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. Nic w tym dziwnego. Okolica jest bardzo atrakcyjna: jest tu mnóstwo parków i terenów zielonych, jak choćby Rezerwat Przyrody Łęgi Czarnej Strugi.

Są także kompleksy handlowe, jak Galeria Północna czy rozległa Marywilska 44. Za inwestycje na Białołęce odpowiada też deweloper Victoria Dom, który wznosi na tej dzielnicy trzy luksusowe osiedla.

Victoria Dom – inwestycje na Białołęce

Znany w Polsce i Niemczech deweloper Victoria Dom ma ogromne doświadczenie. W przeciągu 22 lat swojego istnienia na rynku wybudował już ponad 5200 domów i mieszkań. Obecnie, na terenie Białołęki przeprowadza on trzy inwestycje:

  • Osiedle Olchowy Park,
  • Miasteczko Nova Sfera,
  • Osiedle Przystanek Tarhomin 3.

Mieszkania Białołęka – nowe osiedla

Przy ul. Mańkowskiej powstaje Osiedle Olchowy Park. Całość sprowadza się do eleganckiego czteropiętrowego budynku. Docelowo będą tu 63 apartamenty składające się z jednego, do pięciu pokojów. Metraż mieszkania oscylować będzie zaś pomiędzy 25, a 86 m². W niedalekiej odległości są także sklepy wielkopowierzchniowe Atrium Targówek, Biedronka czy Factory Annopol.

Kolejne mieszkania na sprzedaż Białołęka oferuje w ramach Miasteczka Nova Sfera. Znajduje się ono przy ul. Marywilskiej 11, wpisuje się w obecne trendy mieszkaniowe i wyposażone jest w niezbędne do wygodnego życia lokale usługowe oraz place zabaw. Wzdłuż ul. Winorośl powstaje zaś trzeci etap inwestycji Przystanek Tarchomin. Budynek stanowi kontynuację nowego osiedla i zaproponuje nam aż 103 mieszkania. Posiadają one od jednego do czterech pokojów i mają metraż od 26 m² do 88 m². Każde z nich ma dostęp do balkonu lub tarasu. Mieszkania na Białołęce należą do najtańszych w Warszawie i nic nie wskazuje, na szybką zmianę tego trendu.

Białołęka – zielone płuca Warszawy

Białołęka zasługuje na miano zielonych przedmieść Warszawy. Są to także jej płuca: rozległe lasy stykają się z tą dzielnicą od strony Żarowa. Mieszkańcy trzech wspomnianych osiedli mieć będą blisko malownicze parki: Srebrną Górę, Ogrody Mehoffera czy położony nad Wisłą Park Picassa, w którym w czasie lata odbywają się rockowe koncerty.

Rowerzyści z pewnością docenią możliwość przejechania się przeznaczoną dla nich ścieżką wzdłuż Wisły. Spragnieni słońca odnajdą się natomiast na piaszczystej miejskiej plaży. Jeśli więc szukamy odpoczynku od wielkomiejskiego gwaru, to sielska Białołęka wydaje się idealnym rozwiązaniem.

Podsumowanie

Jak powszechnie wiadomo swoje mieszkania Białołęka oferuje po bardzo przystępnych cenach. Warto więc już dziś zapoznać się z ofertą dewelopera Victoria Dom.

One comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code